Seznam študentov

Prvostopenjski univerzitetni študijski program
1. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Manca Lipoglavšek
Helena Šukljan

Dramska igra

Maks Dakskobler
Nejc Jezernik
Diana Kolenc
Julita Kropec
Mak Tepšić

Filmska in televizijska montaža

Ana Grzetič
Ciril Zupan
Malvina Đermanović

Filmska in televizijska režija

Anže Grčar
Margareta Grujić
Juš Hrastnik
Aljoša Nikolić

Filmsko in televizijsko snemanje

Domen Lušin
Tadej Pernuš
Veronika Francesca Štefančič
Andraž Žigart

Gledališka režija

Žiga Hren
Aljoša Živadinov Zupančič
2. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Aljoša Lovrić Krapež
Urša Majcen
Iva Štefanija Slosar

Dramska igra

Gaja Filač
Klemen Kovačič
Klara Kuk
Gašper Lovrec
Lea Mihevc
Filip Mramor
Domen Novak
Ivana Percan Kodarin
Tina Resman
Jure Žavbi
Veronika Železnik

Filmska in televizijska montaža

Vida Ajdnik
Patrik Krajnc
Nika Otrin
Ambrož Pivk

Filmska in televizijska režija

Lana Bregar
Martin Draksler
Matej Drobež
Sara Polanc
Alen Rivić
Ivana Vogrinc Vidali

Filmsko in televizijsko snemanje

Izidor Čok
Timon Hozo
Tin Meštrović Silvaši
Žiga Planinšek
Jure Stušek

Gledališka režija

Živa Bizovičar
3. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Eva Kučera Šmon
Jaka Smerkolj Simoneti
Benjamin Zajc
Tery Žeželj

Dramska igra

Luka Bokšan
Žan Brelih Hatunić
Lana Bučevec
Lara Fortuna
Andraž Harauer
Julija Klavžar
Martin Mlakar
Gal Oblak
Nika Vidic
Lara Wolf Završnik

Filmska in televizijska montaža

Daša Bezjak
Kristian Božak Kavčič

Filmska in televizijska režija

Matjaž Jamnik

Filmsko in televizijsko snemanje

Aleksander Kogoj
Gaja Naja Rojec
Vid Uršič

Gledališka režija

Luka Marcen
4. letnik

Dramska igra

Lina Akif
Borut Doljšak
Lucija Harum
Anuša Kodelja
Timotej Novaković
Ana Penca
Gregor Podričnik
Blaž Popovski
Živa Selan
Beti Strgar
Matic Valič
Dominik Vodopivec
Lovro Zafred

Gledališka režija

Maša Pelko
dodatno leto

Dramaturgija in scenske umetnosti

Ida Brancelj
Nina Kuclar Stiković
Jernej Potočan
Ana Laura Richter

Dramska igra

Lea Cok
Urša Kavčič

Filmska in televizijska montaža

Neja Berger
Špela Murenc
Ema Radovan
Saša Škulj

Filmska in televizijska režija

Mateja Rokavec
Anže Sobočan

Filmsko in televizijsko snemanje

Sara Ivanov
Tone Konrad
Žiga Krajnc
Fabris Šulin

Gledališka režija

Jan Krmelj
Dorian Šilec Petek
Drugostopenjski magistrski študijski program
1. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Katja Markič
Kaja Novosel
Mojca Podlesek
Jakob Ribič

Dramska igra

Tamara Avguštin
Urban Kuntarič
Doroteja Nadrah
Eva Stražar

Filmska režija

Anton Martin Emeršič
Ana Trebše

Filmski in televizijski študiji

Ana Šturm
Vesna Vrabelj
Ida Weiss

Gib v prostoru

Aja Zupanec

Gledališka režija

Brina Klampfer

Gledališko petje

Miha Bezeljak
Kaya Tokuhisa

Igra z lutko

Voranc Boh

Kostumografija

Nika Dolgan
Katja Vrenko

Montaža

Lukas Miheljak

Oblikovanje govorjenih besedil

Ajda Gliha

Scenaristika

Andrej Klanjšček Somer

Scenografija

Neža Dali Novak
Katarina Majcen
Dan Pikalo

Snemanje

Tristan Dragan
Dejan Ulaga

Televizijska režija

Peter Bizjak

Umetniška beseda

Mario Dragojević
Matej Zemljič
2. letnik

Govorno sporočanje

Žiga Bratoš
Vanja Kretič
Taja Lesjak Šilak
Darja Lisjak
Lea Menard

Kostumografija

Ana Janc

Montaža

Olga Michalik
Žan Žvižej

Oblikovanje govorjenih besedil

Sanja Gornjec

Produkcija

Vid Izlakar
Ana Kovačič

Scenaristika

Anamarija Lukovac
Lev Mastnak Trobentar
Dora Trček

Scenografija

Nastja Miheljak

Snemanje

Jaka Žilavec

Televizijska režija

Rok Hvala
Janez Juh
dodatno leto

Dramaturgija in scenske umetnosti

Katja Gorečan

Dramska igra

Žan Koprivnik

Filmska režija

Ester Ivakič
Hanna Szentpéteri

Filmski in televizijski študiji

Mojca Brecelj
Manca Dorrer
Áron Horváth

Gib v prostoru

Tajda Podobnik
Iza Skok
Pia Vatovec

Gledališka režija

Žiga Divjak
Nina Ramšak

Govorno sporočanje

Milorad Mićić
Valentina Plaskan
Ana Špik

Montaža

Matic Drakulić
Sara Gjergek

Produkcija

Špela Bajc

Scenaristika

Varja Hrvatin

Televizijska režija

Ema Muc
Tina Novak

Umetnost giba

Gea Erjavec
Maša Kagao Knez
podaljšanje statusa

Dramaturgija in scenske umetnosti

Nika Švab

Filmska režija

Sebastian Korenič Tratnik
Darko Štante

Gledališka režija

Tjaša Črnigoj
Tin Grabnar

Gledališko petje

Sara Dirnbek

Umetniška beseda

Maša Grošelj
Gregor Prah

Umetnost giba

Ena Kurtalić
Anja Mejač
Tretjestopenjski doktorski študijski program
2. letnik

Študiji scenskih umetnosti

Igor Berginc
Diana Koloini
Amelia Kraigher
Petra Pogorevc
3. letnik

Študiji scenskih umetnosti

Nika Leskovšek
Eva Pori