Seznam študentov

Prvostopenjski univerzitetni študijski program
1. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Ela Božič
Brina Jenček
Tajda Lipicer
Tilen Oblak
Nik Žnidaršič

Dramska igra

Mojka Končar
Suzana Krevh
Nika Manevski
Jure Rajšp
Jan Slapar
Matevž Sluga
Svit Stefanija
Filip Štepec
Mina Švajger

Filmska in televizijska montaža

Timotej Cvirn
Neža Tretnjak
Aljaž Zorko

Filmska in televizijska režija

David Champaigne
Kristian Bernard Irgl
Filip Jembrih

Filmsko in televizijsko snemanje

Reni Babič
Maja Štojs
Tadej Vintar

Gledališka režija

Jernej Potočan
Bor Ravbar
2. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Andraž Golc
Manca Lipoglavšek
Helena Šukljan

Dramska igra

Maks Dakskobler
Nejc Jezernik
Diana Kolenc
Julita Kropec
Mak Tepšić

Filmska in televizijska montaža

Ana Grzetič
Ciril Zupan
Malvina Đermanović

Filmska in televizijska režija

Matej Drobež
Anže Grčar
Margareta Grujić
Juš Hrastnik
Aljoša Nikolić
Alen Rivić

Filmsko in televizijsko snemanje

Domen Lušin
Tadej Pernuš
Veronika Francesca Štefančič
Andraž Žigart

Gledališka režija

Žiga Hren
Aljoša Živadinov Zupančič
3. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Aljoša Lovrić Krapež
Urša Majcen
Iva Štefanija Slosar

Dramska igra

Gaja Filač
Klemen Kovačič
Klara Kuk
Gašper Lovrec
Lea Mihevc
Filip Mramor
Domen Novak
Ivana Percan Kodarin
Tina Resman
Jure Žavbi
Veronika Železnik

Filmska in televizijska montaža

Vida Ajdnik
Patrik Krajnc
Nika Otrin
Ambrož Pivk

Filmska in televizijska režija

Lana Bregar
Martin Draksler
Sara Polanc
Ivana Vogrinc Vidali

Filmsko in televizijsko snemanje

Timon Hozo
Tin Meštrović Silvaši
Žiga Planinšek
Jure Stušek

Gledališka režija

Živa Bizovičar
4. letnik

Dramska igra

Luka Bokšan
Žan Brelih Hatunić
Lana Bučevec
Lara Fortuna
Andraž Harauer
Julija Klavžar
Martin Mlakar
Gal Oblak
Nika Vidic
Lara Wolf Završnik

Gledališka režija

Luka Marcen
dodatno leto

Dramaturgija in scenske umetnosti

Eva Kučera Šmon
Benjamin Zajc

Dramska igra

Borut Doljšak
Blaž Popovski

Filmska in televizijska montaža

Daša Bezjak
Kristian Božak Kavčič

Filmsko in televizijsko snemanje

Aleksander Kogoj
Vid Uršič
podaljšanje statusa

Dramaturgija in scenske umetnosti

Ida Brancelj
Drugostopenjski magistrski študijski program
1. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Ana Lorger
Manca Sevšek Majeršič
Jaka Smerkolj Simoneti

Dramska igra

Lina Akif
Nejc Cijan Garlatti
Lea Cok
Nika Ganić
Anuša Kodelja
Timotej Novaković
Gregor Podričnik
Timon Šturbej
Lovro Zafred

Filmska režija

Anton Martin Emeršič
Ana Trebše

Gledališka režija

Maša Pelko

Gledališko petje

Lucija Harum
Ana Pavlin
Beti Strgar
Dominik Vodopivec

Kostumografija

Valerija Intihar
Claudi Sovré Mikelj

Montaža

Valentina Agostini Pregelj
Lukas Miheljak
Ema Radovan

Oblikovanje govorjenih besedil

Aljaž Andolšek
Lara Jerkovič
Anja Prusnik

Produkcija

Blanka Kante

Scenaristika

Špela Murenc
Atila Urbančič

Scenografija

Neža Dali Novak
Katarina Majcen
Dan Pikalo
Katarina Tadina

Snemanje

Dejan Ulaga

Televizijska režija

Domen Košir
Vesna Vrabelj

Umetniška beseda

Urša Kavčič
Matic Valič
2. letnik

Dramaturgija in scenske umetnosti

Katja Markič
Tjaša Mislej
Kaja Novosel
Mojca Podlesek
Jakob Ribič

Filmski in televizijski študiji

Ana Šturm

Gib v prostoru

Aja Zupanec

Kostumografija

Nika Dolgan
Katja Vrenko

Oblikovanje govorjenih besedil

Barbara Jamšek
Rok Lopatič

Scenaristika

Andrej Klanjšček Somer

Snemanje

Tristan Dragan

Televizijska režija

Peter Bizjak
dodatno leto

Dramska igra

Tamara Avguštin
Doroteja Nadrah
Eva Stražar

Gledališka režija

Brina Klampfer

Gledališko petje

Miha Bezeljak
Kaya Tokuhisa

Govorno sporočanje

Žiga Bratoš
Vanja Kretič
Taja Lesjak Šilak
Darja Lisjak
Lea Menard

Igra z lutko

Voranc Boh

Kostumografija

Ana Janc

Montaža

Olga Michalik
Žan Žvižej

Oblikovanje govorjenih besedil

Sanja Gornjec

Produkcija

Vid Izlakar
Ana Kovačič

Scenaristika

Anamarija Lukovac
Lev Mastnak Trobentar
Dora Trček

Snemanje

Jaka Žilavec

Televizijska režija

Rok Hvala
Janez Juh

Umetniška beseda

Mario Dragojević
Matej Zemljič
podaljšanje statusa

Umetnost giba

Gea Erjavec
Tretjestopenjski doktorski študijski program
1. letnik

Študiji scenskih umetnosti

Primož Jesenko
3. letnik

Študiji scenskih umetnosti

Igor Berginc
Diana Koloini
Petra Pogorevc
dodatno leto

Študiji scenskih umetnosti

Nika Leskovšek
Eva Pori