Vabilo na ogled filma "HETERODOKS razmišlja o slovenskem gospodarstvu in družbi"

Vljudno vabljeni na ogled filma HETERODOKS razmišlja o slovenskem gospodarstvu in družbi, ki bo predvajan na 22. Festivalu slovenskega filma (FSF) v okviru Preglednega celovečernega dokumentarnega programa v torek, 17. 9. 2019, ob 15. uri v dvorani razstavišče Monfort (skladišče soli) v Portorožu, Obala 16.

Vstop je prost.

Film obravnava aktualno ekonomsko in celotno družbeno situacijo v Sloveniji in napoveduje razvoj v prihodnje. Pri tem gre za celovit (heterodoksni) pogled profesorja Franja Štiblarja, kakor je poznan v javnosti, npr. iz oddaj TVSLO Studio City. Pri nastanku filma so sodelovali podiplomski študentje in diplomanti AGRFT.

Takoj po predvajanju filma bo v Pomorskem muzeju Portorož (50 metrov od kino dvorane), Monfort, Obala 16, pogovor z ustvarjalci filma in pogostitev (švedski toplo hladni bife).

---------------

Za obiskovalce iz Ljubljane bo organiziran brezplačni prevoz. Odhod avtobusa bo v torek, 17. 9., ob 12. uri izpred stavbe Pravne fakultete Univerze v Ljubljani, Poljanski nasip 2, odhod iz Portoroža pa ob 19. uri.

Za sedež v avtobusu in dogodke po filmu se lahko prijavite do vključno torka, 10. 9. 2019:

ali

• po telefonu: (01) 42 03 139 v dopoldanskih urah.

PREDVIDEN RAZPORED POTI v torek, 17. 9. 2019:

12.00 – odhod avtobusa izpred stavbe PF UL, Poljanski nasip 2;

15.00 – predstava filma HETERODOKS v Monfortu Portorož, Obala 16;

16.15 – razgovor o filmu v Muzeju v Portorožu, 50 metrov od kino dvorane;

17.00 – pogostitev: švedski toplo hladni bife;

19.00 – odhod avtobusa iz Portoroža, prihod pred PF UL, Poljanski nasip 2, ob 21. uri.

Priponke